Getat.com.tr | Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri

BÜTÜN AŞAMALARDAN ÖNCE SİSTEMİ CHROME TARAYICISI YERİNE EXPLORER VEYA EDGE TARAYICISI İLE AÇMAYI DENEYİNİZ.

CHROME DA TAKILAN/AÇILMAYAN VİDEO İÇİN FLASH DESTEĞİNE İZİN VERMEK İLE İLGİLİ VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

BU ŞEKİLDE DE SORUN YAŞIYORSANIZ PUFFİN WEB BROWSERİ BİLGİSAYARINIZA/TELEFONUNUZA VEYA TABLETİNİZE İNDİRİNİZ. BU TARAYICIYI AÇARAK ADRES SATIRINA lms.tisakademi.com YAZARAK GİRİŞ YAPMAYI DENEYİNİZ.

https://www.puffinbrowser.com/

DAHA ÖNCE İZLEDİĞİNİZ BİR VİDEOYU YENİDEN İZLEYEMİYORSANIZ TARAYICINIZIN AYARLAR KISMINDAN “GEÇMİŞİ SİL-ÇEREZLERİ SİL” SEÇENEĞİNİ İŞARETLEYİNİZ.

AŞAĞIDAKİ ADIMLAR İLE DE VİDEO SORUNU YAŞIYORSANIZ FARKLI BİR CİHAZDAN VEYA  UYGUN OLACAĞINIZ ZAMANDA BİLGİSAYARINIZA BAĞLANARAK SORUNU ÇÖZEBİLİRİZ. (BU DURUMDA BİLGİSAYARINIZDA TEAMVİEWER PROGRAMININ YÜKLÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR.)

BİLGİLERİNİZE

 

VİDEOLAR İLE İLGİLi DİĞER TEKNİK SORUNLAR

Eğer halen sisteme giremiyorsanız veya videoları izleyemiyorsanız öncelikli olarak Puffin Web Browseri indiriniz, bu yöntem çalışmazsa diğer ihtimalleri gözden geçiriniz.

https://www.puffinbrowser.com/download/

Bütün katılımcıların sistem simülasyonu çalışmaktadır. Sistem simülasyonunuzda mevcut dersler görüntülenebilmektedir.

Sisteme girememe probleminin 4 sebebi olabilir

1- İnternet hızının yavaş olması (internet hızının yüksek olduğu şartlarda yeniden deneyiniz, örneğin telefon interneti değil ev veya kurum internetinden deneyiniz)

2- Apple (iphone, macbook vb) uyumluluk sorunu (standart windows pc`de veya android cihazda deneyiniz)

3- Video formatı olan flv türünü bilgisayarınızın çalıştırmaması (google de flv codec yazarak çıkan codec dosyalarından -k lite olabilir- yükleyiniz)

4- Tablet, laptop veya akıllı telefonlar için Apple Strore veya Google Play mağazalarında Puffin Web Browser programını indirerek sisteme bu tarayıcı üzerinden girebilirsiniz

Videoların yeniden izlenememesi durumunda tarayıcınızın ayarlar kısmından geçmişi sil bölümüne gelerek “çerezleri sil” seçeneği işaretlenebilir.


* Dış bağlantıları indrimeden/kurmadan önce virüs taramasında geçiriniz.