Getat.com.tr | Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri

FONKSİYONEL TIP EĞİTİM PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ.

 

Fonksiyonel tıp yaklaşımı ile ilgili sizler için eğitim sürecini verimli kılacak bir içerik ve program hazırladık. Bu program ile temel ve ileri bilgileri rahatlıkla öğrenerek günlük hayatınızda ve danışanlarınızda bu bilgileri uygulama imkanı bulacaksınız. Alanında uzmanların desteği ile mükemmel bir eğitim deneyimi hedeflediğimiz bu programımız ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Haydi başlayalım !!

Size eğitimin içeriğinden, kayıt ile ilgili bilgilerden ve bazı teknik konulardan bahsetmek istiyoruz. Temel teorik ve uygulama bilgilerini öncelikle kullanıcı dostu bir öğrenme yönetim sistemi üzerinden uzaktan eğitim yoluyla farklı sayıda modüller olarak tamamlayacağız. Tabip ve diş tabipleri için planlanan Fonksiyonel Tıp Hekimliği 6 Modül, Diyetisyenler için planlanan Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği 3 Modül, sağlık meslek mensupları ve alana ilgi duyan diğer katılımcılar için planlanan Fonksiyonel Sağlık Koçluğu 2 Modül ve belirli hastalıklar için bilgilendirme amacı taşıyan hastalıklar eğitimi 6 Modül olarak planlanmıştır. Hastalıklar eğitimi hariç modüller tek tek alınamaz ve bir eğitim kendi içindeki tüm modülleri içerir. Hastalıklar eğitimde ise sadece ilgilendiğiniz hastalık ile ilgili modülü takip edebilirsiniz. Her modülün sonunda bir özet ve yapılandırılmış ölçme değerlendirme sizi bekliyor. Modüller devam ederken ve modüller tamamladıktan sonra da eğitim süreci sürekli eğitim toplantıları ile devam edecek. Programın sonunda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından bir “Katılım Belgesi” ve sınavı başarıyla tamamlayan kursiyerlere ilave olarak bir “Başarı Belgesi” (İngilizce ve Türkçe) olarak düzenlenecektir. Hastalıklar eğitimine ait modüllerde sadece “Katılım Belgesi” düzenlenecektir.  Modüllerin dışındaki ilave dersler, vaka çalışmaları ve katılımcılarla yapılacak etkinlikler ile tam bir öğrenme deneyimi hedeflenen bu programa katılımınızı bekliyoruz.

Herhangi bir sorunuz, öneriniz, geri bildiriminiz veya yorumunuz için lütfen bize fonksiyonel@getat.com.tr adresi üzerinden e-posta gönderiniz.

Teşekkür ederiz!

Eğitim ekibi adına

Eğitimle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayın!