Getat.com.tr | Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri

 • 1) www.getat.com.tr Nedir?

  www.getat.com.tr internet sitesi geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları alanında Sağlık Bakanlığı onaylı eğitimler düzenleyen kurumların eğitimleri konusunda bilgi alma, kayıt başvurusunda bulunma vb konularda yardımcı olmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Eğitim ilanları bu internet sitesinde yayınlanan üniversiteler veya eğitim araştırma hastaneleri iletişim sayfasında listelenmiştir. İlgili eğitimler Sağlık Bakanlığı onaylı olarak başvuru yaptığınız şehirdeki üniversite veya eğitim araştırma hastaneleri tarafından düzenlenmektedir. Bu web sitesine girerek veya üye olarak 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylamış olacaksınız. HERHANGİ BİR KURSA BAŞVURARAK VEYA BİLGİ FORMU DOLDURARAK O KURSA BAŞVURU ŞARTINI SAĞLADIĞINIZI (ÖRNEĞİN TABİPLERİN BAŞVURDUĞU BİR EĞİTİM İÇİN ÜLKEMİZDE GEÇERLİ BİR TIP FAKÜLTESİ DİPLOMANIZ OLDUĞUNU) VE KOŞULLARI ONAYLAMIŞ OLURSUNUZ. Bu sitede yer alan bir formu doldurarak ilgili eğitime kesin kayıt yaptırmış olmazsınız. Kayıt için ilave bilgiler (kayıt onayı, ödeme bilgileri vb) talep edilebilir. Katılım ile ilgili şartlar değişiklik gösterebilir ve olası değişiklikler kursiyerlere bildirilir. Kurs öncesi yapılması gereken ilk ödeme kaydınızı iptal etmeniz durumunda iade edilmeyebilir. Bu sitede yer alan içerik genel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini almaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi için kullanılamaz, hekim yerine karar veremez, alıntı yapılarak uygulanamaz. Hastalıklarınız ile ilgili bir doktora başvurunuz.

 • 2) Kursa kimler katılabilir?

  Katılımcılar hekim veya kendi alanında uygulama yapmak üzere diş hekimleridir. Başvuru sahibi bu yeterliliği sağladığını gösteren belgeleri ve kurum tarafından istenebilecek diğer belgeleri ibraz eder. Bazı özel alanlar diş tabibi ve diğer sağlık meslek mensuplarının da (örneğin; homeopati için diş hekmleri ve eczacılar; hipnoz için diş hekimleri ve klinik psikologlar; sülük, kupa, ozon, mezoterapi, akupunktur, proloterapi, fitoterapi için diş hekimleri; müzikterapi için müzik lisans mezunları ve sağlık meslek mensupları vb) katılımına açıktır. Bu meslek mensuplarının mutlaka ülkemizde geçerli belgelerinin (diploma veya denklik belgesi) olması gerekmektedir.

 • 3) Kurs Sağlık Bakanlığı onaylı mıdır?

  Bu sitede yer alan bütün kurslar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Akupunktur, ozon uygulamaları, proloterapi, refleksoloji, mezoterapi, fitoterapi, homeopati, hipnoz, kupa (hacamat) uygulaması, sülük uygulaması, larva (maggot) uygulaması, osteopati, apiterapi ve müzikterapi eğitimleri düzenlenmekte olup kayropraktik alanında henüz eğitim düzenlenmemektedir. Bu eğitimlerin sonunda Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikanızın düzenlenmesi için teslimi amacıyla ilgili kurs verileri ve evrakları yetkili kuruma teslim edilir. Alacağınız bu sertifika ile o uygulama ile ilgili Sağlık Bakanlığı onaylı ünite/uygulama merkezi açmak için ruhsat başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • 4) Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan eğitimler nelerdir?

  www.getat.com.tr internet sitesinde Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan bir eğitim ilan edilmemektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan eğitimlere diğer kuruluşların internet sitelerinden (örneğin www.tiakademi.com) ulaşabilirsiniz. Nöralterapi, manuelterapi, uygulamalı (klinik) kinezyoloji, nogier kulak mikrosistem tedavisi, mizaç teorisi, bütüncül beslenme vb eğitimler ile sempozyum, kongre, çalıştay vb toplantılar özel eğitimler olup Sağlık Bakanlığı onaylı değildir. Bu eğitimler veya toplantılar sonunda katılım belgesi düzenlenebilir. Bu belgeler sertifika değildir ve mevcut mesleki yetkilerinizin üzerine herhangi bir yeni yetki kazandırmaz. Bu programları mezuniyet sonrası eğitim programı olarak değerlendirmeniz gerekmektedir.

 • 5) Kurs hangi kurum tarafından düzenlenmektedir?

  Kurs başvuru sayfasında ve iletişim sayfasında belirtilen ve eğitim vermek üzere yetkilendirilmiş üniversitelerin uygulama merkezleri ve eğitim araştırma hastaneleri tarafından düzenlenmektedir. www.getat.com.tr ilgili merkezlerin kayıt sürecinde sekreterya hizmetine destek vermektedir.

 • 6) Kurs sonunda sertifikamı ne zaman alabilirim?

  Kurs sonunda gerekli evraklar üniversite sürecinden sonra Sağlık Bakanlığı`na sertifika tescili için gönderilir. Tescil süreci kurumun yoğunluk durumuna göre değişmekle birlikte 1-8 ay arasında sürebilmektedir. Lütfen planlamanızı (muayenehane/işyeri kiralama vb) bu sürenin uzayabileceğini dikkate alarak yapınız. Bakanlık aşamasında tescil süreç ve sürelerine eğitimi düzenleyen merkezlerin müdahale imkanı bulunmamaktadır.

 • 7) Kurs ücretine yol, konaklama ve diğer giderler dahil midir?

  – Kurs ücretine konaklama, yeme/içme, çay/kahve, ulaşım, sigorta vb hususlar dahil değildir. Kurumun bu yönde bir planlaması olmayıp kursiyerlerin kendi planlamalarını yapmaları gerekmektedir.

 • 8) Kurs ücreti nedir?

  – Kurs ücreti ilgili eğitim sayfasında belirtilmektedir. Bu ücret Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen eğitim ücreti sınırlarında bir miktar ile üniversite tarafından belirlenen ek hizmetler ile ilgili ücretin toplamıdır. – Ayrıca kurs sonu sınavda başarılı olan kursiyerlerin sertifika tescili için defterdarlığa 2022 yılı için 778TL olarak yatırması gereken ilave bir bedel bulunmaktadır (Önemli uyarı: Bu bedel kurs bitirme sınavı sonrasında ve belirtilecek olan ayrı bir hesap bilgisine yatırılmalıdır). – Bunun dışında işyeri açılış, ilgili uygulama alanı için ruhsat başvuru süreci vb kurs ile ilişkili olmayan süreçlerde de ilave ödemeler olabilecektir. – Ödemelerde banka transfer masrafları kursiyerlere aittir. Eğitimlerde kontenjan dolması durumunda ödeme önceliğine göre işlem yapılır. Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim başladıktan sonra yapılacak kayıt iptallerinde kayıt/ölçme ve değerlendirme ücreti iade edilmemektedir. Yanlış yapılan ödemelerden kursiyer sorumludur. Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim başlamadan iptal ve iade talepleri ise başvuru üzerine ilgili kurumun/kuruluşun tasarrufu dahilinde yapılabilecektir. Size e-posta ile kayıt onayınız ve ödeme bilgileri gönderildiğinde ödeme yapmanız önerilmektedir.

 • 9) Ödemelerin taksitlendirilmesi mümkün müdür?

  – Kurs ücreti bir seferde ödenebileceği gibi program başlamadan önce 600TL ödenerek kalan ücret EFT/havale yoluyla kurs süresi içinde taksit halinde ödenebilir. Kredi kartı geçerli değildir. Ödemenin kurs bitiş tarihinden 1 hafta önce tamamlanmış olması gerekmektedir. Ödeme ile ilgili bilgilerinizi (ödeme tarihi, miktarı, dekont vb) sertifikanızı teslim alana dek sorulduğunda ibraz etmek üzere saklamanız önerilmektedir. Ödemelerinizi yaparken size gönderilen maildeki hesap bilgilerini dikkate almanız gerekmektedir. Bu bilgilerde hesap adını kelimeler arasında boşluk bırakarak, kısaltma yapmadan ve sığdığı kadarıyla size gönderilen hesap adına uygun olarak yazmanız gerekmektedir.

 • 10) Eğitim masraflarımın Sağlık Bakanlığı, hastanem veya ilaç endüstrisi tarafından karşılanması mümkün müdür?

  – Bu sorunun eğitimine başvurduğunuz eğitim merkezi ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu konuyu yönetiminizle görüşmeniz gerekmektedir. Kurumlar zaman zaman kapasite arttırımı amacıyla bu şekilde kararlar alabilmektedir. Ancak bu tür taleplerin olumlu karşılanma olasılığı çok düşük olup ayrıca ek hükümler (mecburi çalışma süresi vb) gündeme gelebilmektedir. İlaç endüstrisinin bu alandaki eğitmelere sponsorluğu (gerek eğitim alanının ilaç dışı olması, gerekse eğitim ücretleri nedeniyle) yok denecek kadar azdır ve bu başvurularla ilgili Sağlık Bakanlığı`nın kurum ile ilişkili olmayan ilave şartları (aynı eğitime birden fazla firma başvurusu, ilgili kursun detaylı programı olması, ilgili programın ayrı web sitesi olması vb) olabilir. Kurum bu şartları sağlamak durumunda değildir. Eğitimlere başvururken tüm masraflarınızı kendiniz karşılayacak şekilde hazırlık yapmanızı ve diğer sponsorluk kaynakları ile ilgili beklentiye girmemenizi öneririz.

 • 11) Görevlendirme veya hastanemin masraflarımı karşılaması yoluyla kursa katılmam mümkün müdür?

  Bu durumu hastane ve yerel sağlık yönetiminiz ile görüşmelisiniz. Hastane satın alma, görevlendirme vb işlemler yapılacak olması durumunda bu işlemlerin mutlaka ilgili kursun https://getatportal.saglik.gov.tr adresinde yayınlanan resmi bildirim tarihinden önce yapılmış olması gerekmektedir. Bu konu ile ilgili -eğer varsa- bilgi ve evrakların kurs başlamadan önce mutlaka bizimle paylaşılmış olması gerekmektedir. Kurs sonunda ödemeye istinaden faturanız kurumunuz adına kesilebilir, ancak bunun dışında hiçbir süreç ile ilgili tarafımızdan bir destek sunulamamaktadır.

 • 12) Uygulamalar ve eğitimler ile ilgili resmi ve güncel bilgilere nereden ulaşabilirim?

  – Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları için resmi ve en güvenilir kaynak Sağlık Bakanlığı`nın ilgili dairesine ait web sayfasıdır. www.getatportal.saglik.gov.tr

 • 13) Alınan sertifikanın geçerlilik süresi ne kadardır?

  – Sertifikaların geçerlilik süresi tescil tarihinden başlamak üzere (kurs bitiş tarihinden değil) 7 yıl olup yedi yıl sonunda Sağlık Bakanlığı`na yenileme için başvuru yapılması gerekmektedir. Sertifika yenileme kriterleri her bir sertifika için ilgili eğitim kriterinden yayınlanmış olup genel olarak bilimsel toplantıların takibi veya sertifikanın aktif olarak kullanılması veya ilgili alanda bilimsel yayınlar vb kriterler ile süresi içinde bakanlığa yenileme için başvuru yapılması şeklindedir. Bu şartlardan birini sağlamayan sertifika sahiplerinin ise süresi içinde başvurularına istinaden sertifika yenileme sınavına katılması gerekir.

 • 14) Derslerin işleniz şekli nasıldır?

  Dersler kursa ve yapısına göre yüz yüze eğitim, asenkron ders (arşiv video dersleri), senkron ders (canlı ders), kaynak paylaşımı ve dökümanların dijital ortamda paylaşımı ve forum yöntemlerinden bir bölümü yoluyla işlenecektir. Hangi derslerin video sisteme yükleneceği, hangi dersler için ve hangi yöntemle ders notu paylaşılacağı eğitim sekreteryası tarafından belirlenmektedir. Derslere katılıp not almak esastır. Basılı olarak paylaşılması planlanan bütün notlar size kurs gidişatına göre verilecektir. Derslere katılıp not almak esastır. Dijital ortamda paylaşılması planlanan tüm notlar sistem üzerinden paylaşılacaktır. Bu paylaşımlar ile ders sırasında anlatılan slaytlar arasından farklılıklar olabilir. Paylaşılan bu dökümanlar dışındaki bu farklılıklar için yazışma gruplarından vb soru sormanıza gerek yoktur. Derslere katılıp not almak esastır.

 • 15) Eğitimlerde devam zorunluluğu var mı?

  Eğitimlerde genel olarak %10 devamsızlık hakkınız vardır. Bazı eğitimlerde teorik derslerin bir bölümünün uzaktan eğitim yoluyla verilmesi ile toplam yüz yüze eğitim saati üzerindeki muafiyetiniz azalabilmektedir. Ancak bütün bu sınırlar ilgili yönetmelik eklerinde belirtilen sınırlar içerisindedir.

 • 16) Ben bu kurs ile ilgili uygulamayı biliyorum, daha önce eğitim aldım, kursa gelmeden sadece sınava gelsem olur mu?

  Olmaz

 • 17) Yayınlanan programlar kesin takvimler midir?

  – Yayınlanan program taslak olup zorunluluk halinde değişikliğe tabidir.

 • 18) Bana kayıt olduğum programda belirtilen tarih gelmesine rağmen henüz bir kullanıcı adı ve şifre gelmedi veya gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giremiyorum.

  Bana kayıt olduğum programda belirtilen tarih gelmesine rağmen henüz bir kullanıcı adı ve şifre gelmedi veya gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giremiyorum. Konuyla ilgili sorunu, kurs döneminizi ve şehri ile iletişim bilgilerinizi içeren bir e-postayı bilgi@getat.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

 • 19) Kurs yeri / kurs adresi neresidir?

  – Kurs yeri belirtilen kurumların ilgili merkezleridir. Kurs yeri taslak olup değişikliğe tabidir. Farklı gruplar farklı salon veya binalarda eğitim görebilir. Bununla ilgili karar sekreterya tarafından verilmektedir ve bu karara uyulması gerekmektedir. Bu bilgilendirmeler güncel e-posta yazışmaları veya güncel yazışma grubu yazışmaları aracılığı ile yapılacaktır.

 • 20) Katılamadığımız veya yeniden görmek istediğimiz konularda telafi imkanımız var mıdır?

  – Öğrenci katılamadığı derslerde sınıfların uygunluk durumuna göre takvimdeki aynı ders konusunda (veya hafta içi – hafta sonu grupları arasında) önceden bilgi vererek ve sekreteryanın onayı sonrası telafi yapabilir.

 • 21) Salon görevlisinin görevi nedir?

  – Salon görevlilerinin sorumluluğu, teslim etmeniz gereken belgeleri teslim almaktan ibarettir. – Salon görevlisi ve sekreterya odasına izinsiz girilmemesi, içerde evrak teslimi veya görüşme için başka bir kursiyer varsa evrak teslimi için sıranın beklenmesi, bu alanlardaki hiçbir dolabın veya çekmecenin açılmaması, bu alanlardan herhangi bir malzeme (sarf, kırtasiye vb) alınmaması gerekmektedir.

 • 22) Kurs sırasında ilave materyal verilecek midir?

  – Kurs sırasında ve hastalarınızda kullanacağınız materyallerin tarafınızdan temin edilmesi gerekmektedir. Bazı kurslarda uygulama için yeterli materyal salon görevlisi tarafından sağlanacaktır. Bazı kurslarda ise başlangıcında bir paket (paylaşılması planlanan ders notları, malzeme vb) size teslim edilecektir. Bunun dışında kurs boyunca ilave materyal verilmeyecektir. Bazı kurslarda ise hiçbir materyal verilmeyip sadece ders notu olarak kaynak gösterilebilir. – Kurs sırasında bazı materyaller ise (örneğin akupunktur kursunda kulak maketi) -kurs sonunda geri teslim alınmak üzere- size teslim edilecektir. Bu materyali satın almak istemeniz veya kaybetmeniz durumunda salon görevlilerine dekont karşılığı ödeme yapabilirsiniz.

 • 23) Öğrencinin sorumlulukları nelerdir?

  – Öğrenci eğitim bedelini ödemek ve eğitim bedeli dışındaki tüm masrafları kendisine ait olmak üzere eğitime katılmayı kabul eder. Eğitime başladıktan sonra ödemelerini taksitlendirmesi durumunda taksitleri kendisine gönderilecek tabloya uygun olarak takip etmeyi ve kurs başladıktan sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılamayacağını bildiğini taahhüt eder. – Öğrenci, eğitime katılanları kendi işyerine, muayenehanesine, kurum dışında verilen farklı bir eğitimine davet olarak değerlendirilebilecek herhangi bir davranışta bulunmayacağını taahhüt eder. – Öğrenci, eğitim ile ilgili eğer varsa olumsuz geri bildirimleri kurs koordinatörüne veya merkez müdürlüğüne iletebilir. Bu iletişim için www.getat.com.tr sitesindeki Mesaj Gönder/İletişim sayfasını da kullanabilir. Kurs esnasında dahil olduğu eğitimini kötüleme veya diğer eğitimlerle kıyaslayarak olumsuz yorumlarda bulunma olarak değerlendirilebilecek herhangi bir davranışta bulunmayacağını taahhüt eder. – Öğrenci, derslerini kendisine verilen programa uygun olarak takip eder. Eğitime katıldığı günler için imza defterini imzalar. Programa kesintisiz devam zorunludur. – Eğitim esnasında oluşan her türlü çıktının (eğitim materyali, sunumlar, hasta muayene/izlem formu, dokümanlar vs.) hakkı eğitim sekreteryasına aittir. – Eğitim saati süresince eğitim ortamının düzeninden öğrenciler de sorumludur. Sınıfın huzurunu bozacak davranışlardan kaçınılması gerekmektedir. Salon görevlileri, bina görevlileri, güvenlik vb görevlilerin uyarı ve yönlendirmelerinin takip edilmesi gerekmektedir. – Öğrenci eğitim süresince eğitim kriterinde belirtilen sayıda vakanın tedavisini üstlenerek takip etmeyi taahhüt eder. – Öğrenci eğitim kapsamında kendisi veya eğitici gözetiminde eğitime katılanlar tarafından değerlendirilen ve uygulama yapılan hastalar için herhangi bir ücret talep etmemeyi taahhüt eder. – Öğrenci, eğitimler öncesinde ve sonunda sınav komisyonu tarafından değerlendirilmeyi kabul etmiş sayılır. – Öğrenci kendisine ait kısa özgeçmiş ve deneyimlerini içeren metni sekreterya tarafından talep edilmesi durumunda elektronik ortamda paylaşmayı taahhüt eder. – Öğrenci herhangi bir ürünün, firmanın, hizmetin, eğitimin tanıtım ve promosyonunu yapmamayı; kursiyerler ile üretici, distribütör, eğitim/kongre organizasyon sekreteryası bilgisi paylaşmamayı; ve kursiyerlerin bilgilerini benzeri kişi/kurumlarla paylaşmamayı taahhüt eder. Öğrenci, diğer kursiyerlerin kurs esnasında elde edilen bilgileri (telefon, eposta) ile herhangi bir faaliyet (yazışma grubu oluşturulması, ürün satışı, üyelik vb) gerçekleştirmeyeceğini, kurs ortamında herhangi bir doküman/broşür dağıtmayacağını, herhangi bir program/faaliyet, kurum/kuruluş adına faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Öğrenci yazışma grubunda da aynı kurallara uyacağını, konu dışı paylaşım, farklı bir gruba bağlantı vb içerikler paylaşmayacağını, telif hakkı sorunu yaratabilecek resim, e kitap/pdf kitap paylaşmayacağını, grupta edindiği iletişim bilgilerini (telefon, mail vb) pazarlama amacıyla kullanmayacağını ve kullanılmasına yol açabilecek bir paylaşımda bulunmayacağını taahhüt eder. Bu kurallardan herhangi birine uyulmaması durumunda grup yöneticisi kursiyeri herhangi bir uyarı yapmaya gerek olmadan yazışma grubundan çıkarabilir. – Öğrenci, eğitimdeki herhangi bir materyali (video çekimi, slayt, resim, ders notu vb) veya kendisine uzaktan eğitim şifresi verilmesi durumunda bu şifreyi 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder. Katılımcı uzaktan eğitim sisteminden dışarıya veri aktarmayacağını taahhüt eder. – Öğrenci, dersin yapıldığı merkezde (sınıf, eğitici odası, dinlenme alanları da dahil olmak üzere) ses, video, fotoğraf vb herhangi bir kayıt yapmayacağını taahhüt eder. – Öğrenci, sınıfta kullanılan sunum bilgisayarları, eğiticilerin bilgisayarları veya eğitim merkezine ait herhangi bir bilgisayar üzerinde eğiticinin veya salon görevlisinin onayı olsa dahi herhangi bir işlem yapmayacağını (dosya açma, kapatma, dosya kopyalama vb) taahhüt eder. – Her ne sebeple olursa olsun eğiticinin veya salon görevlisinin onayı olsa dahi salon bilgisayarında işlem yapılması, eğitici veya salona ait bir harddisk/flash bellek vb depolama aracının alınması, kopyalanması vb davranışlar kesin olarak yasaktır. Bu kurallardan herhangi birine uyulmaması durumunda salon görevlisi veya eğitici konuyu sekreteryaya bildirir. Kurs kurallarına uyulmadığı gerekçesi ile kurstan geri ödemesiz olarak çıkarılmak da dahil çeşitli yaptırımlar uygulanabilir. – Öğrenci sınav sorularını (ön değerlendirme ve son sınav) herhangi bir şekilde kaydetmemeyi taahhüt eder. – Katılımcı isimleri bina güvenliğine bildirileceğinden eğitim alanında misafir kabul edilemeyecektir. Aynı şekilde eğitim vakası olarak davet edilenlerin isimlerinin de pratik eğitimler başladığında salon görevlisine bildirilmesi gerekmektedir.

 • 24) Diğer kurallar nelerdir?

  – Kursa katılan bütün kursiyerler binanın genel kuralları ve düzeni ile tıbbi atık kurallarına (iğnelerin ilgili kutulara atılması, tıbbi atık poşetlerinin kullanımı, tıbbi atık prosedürüne uyulması vb) uymak zorundadır. – Eğitim merkezi bina ile ilgili gerekli durumlarda binanın fiziksel şartları ve imkanları ile ilgili düzenleme (binanın otoparkı dışında bir otoparka yönlendirme, lavabolarda havlu peçete kullanımının sınırlanması, binanın balkon vb alanları da dahil sigara içilmesinin engellenmesi vb) yapabilir.

 • 25) Güncel bilgilere nasıl ulaşabilirim?

  – Kurs bilgileri ve kurallarının güncel hali www.getat.com.tr sitesinden güncel hali ile takip edilebilecektir.

 • 26) Kursu tamamladım ve sınava girdim. Sertifikamın çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenebilirim?

  – Geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimleri sonrası sertifikasyon süreci dosyaların ve sertifikaların hazırlanması, eksik evrakların tespiti, defterdarlık tescil bedeli dekontlarının toplanması, üniversite içi prosedürler ve Sağlık Bakanlığı`nın farklı birimleri arasındaki prosedürler nedeniyle uzun sürebilmektedir. – Bu süre, ilgili kurumların yoğunluk durumuna göre 1-10 ay arasında değişmektedir. Sertifikanızın tescillenip tescillenmediğini https://sbu2.saglik.gov.tr/drbilgi/ adresinden açılan sayfada istenilen kimlik bilgilerinizi girerek takip edebilirsiniz. Sertifikanız bu sayfada tescilli olarak görüldükten sonra 1-3 hafta içinde kurumumuza ulaşmaktadır. Sertifikalar kurumumuza ulaştıktan sonra e-posta ile kursiyerlere bilgi verilmektedir. Tüm sertifikalar aksi bir bildirim yapılmadığı sürece katılımcının kendisi tarafından kimlik/imza karşılığında veya noter tarafından düzenlenmiş vekalet ile vekilinin kimlik/imzası karşılığında ilgili merkezin belirleyeceği teslim noktasında teslim edilmektedir. – Sertifikanız doktor bilgi bankasında tescilli olarak görüldükten ve size e-posta ile bildirim yapıldıktan sonra teslim alabilmeniz için bir diğer yol ise aşağıdaki bağlantıda verilen teslim tutanağının ıslak imzalı olarak bize gönderilmesidir. Bu tutanağı doldururken lütfen dosyanın 3. sayfasındaki açıklamaları dikkate alınız.

 • 27) Size nasıl ulaşabilirim?

  – Sorularınız için öncelikle bu sitenin site menüsündeki eğitim detayları ve sık sorulan soruları inceleyiniz. Soru ve talepleriniz için bu sitedeki mesaj gönder / İletişim / canlı destek kutusunu kullanabilirsiniz. Bize e-posta yoluyla bilgi@getat.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Çağrı telefonu: 0850 3469082